0900AT47A0063001E
DigiKeys produktnummer
712-0900AT47A0063001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-0900AT47A0063001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-0900AT47A0063001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0900AT47A0063001E
Beskrivning
CHIP ANTENNA SMD 900MHZ HIGH GAI
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
867,5MHz, 915MHz IoT, ISM, LoRaWAN, Zigbee™ Chip RF-antenner 865MHz-870MHz, 902MHz-928MHz 0,4dBi, 1,6dBi Lödmetall Ytmontering
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Returförlust
9,5dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Förstärkning
0,4dBi, 1,6dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
2 W
RF-familj/standard
802.15.4, allmän ISM
Terminering
Lödmetall
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
867,5MHz, 915MHz
Höjd (max)
0,079" (2,00mm)
Frekvensomfång
865MHz-870MHz, 902MHz-928MHz