0783FB15A0100001E
DigiKeys produktnummer
712-0783FB15A0100001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-0783FB15A0100001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-0783FB15A0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0783FB15A0100001E
Beskrivning
BALUN 779MHZ-787MHZ 50/100 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Balun 779MHz-787MHz 50 / 100Ohm 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Fasskillnad
180° ±15°
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust (max)
1,5dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Returförlust (min)
9,5dB
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Frekvensomfång
779MHz-787MHz
Monteringstyp
Ytmontering
Impedans - obalanserad/balanserad
50 / 100Ohm