VPDR102W103K1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-VPDR102W103K1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-VPDR102W103K1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-VPDR102W103K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VPDR102W103K1GV001E
Beskrivning
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
VPDR102W103K1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,125" (4,50 x 3,18mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)