VPDF202W272K1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-VPDF202W272K1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-VPDF202W272K1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-VPDF202W272K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VPDF202W272K1GV001E
Beskrivning
CAP CER 2700PF 2KV X7R 1210
Detaljerad beskrivning
2700 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VPDF202W272K1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,095" (3,18 x 2,41mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,080" (2,03mm)