VPDD501W223K1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-VPDD501W223K1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-VPDD501W223K1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-VPDD501W223K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VPDD501W223K1GV001E
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VPDD501W223K1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,062" (3,18 x 1,57mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)