VPDD501G681K1GV001E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 677
Datablad
Similar
Similar
680 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VPDD501G681K1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-VPDD501G681K1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VPDD501G681K1GV001E
Beskrivning
CAP CER 680PF 500V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,062" (3,18 x 1,57mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)