VPDD202G221J1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-VPDD202G221J1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-VPDD202G221J1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-VPDD202G221J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VPDD202G221J1GV001E
Beskrivning
CAP CER 220PF 2KV C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 pF ±5% 2000V (2kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VPDD202G221J1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,062" (3,18 x 1,57mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)