TDCF500W222K1GV001T
DigiKeys produktnummer
709-TDCF500W222K1GV001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
709-TDCF500W222K1GV001TCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDCF500W222K1GV001T
Beskrivning
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
TDCF500W222K1GV001T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,025" (0,64mm)