TDCF500G330J1GV001T
DigiKeys produktnummer
709-TDCF500G330J1GV001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
709-TDCF500G330J1GV001TCT-ND - Remsbit (CT)
709-TDCF500G330J1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDCF500G330J1GV001T
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TDCF500G330J1GV001T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,025" (0,64mm)