TCDF250X106K1GV001E har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 70 890
Datablad
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
TCDF250X106K1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-TCDF250X106K1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TCDF250X106K1GV001E
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TCDF250X106K1GV001E Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,095" (3,18 x 2,41mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)