SCEF502W222K4GV001E
DigiKeys produktnummer
709-SCEF502W222K4GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-SCEF502W222K4GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-SCEF502W222K4GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCEF502W222K4GV001E
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SCEF502W222K4GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,225" x B 0,200" (5,72 x 5,08mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,150" (3,81mm)