SCEF502W102K4GF001E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Johanson Dielectrics Inc.
I lager: 54 950
Datablad
1000 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 2211 (metrisk 5728)
SCEF502W102K4GF001E
DigiKeys produktnummer
709-SCEF502W102K4GF001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCEF502W102K4GF001E
Beskrivning
CAP CER 1000PF 5KV X7R 2211
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SCEF502W102K4GF001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5728)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,225" x B 0,110" (5,72 x 2,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,115" (2,92mm)