SCED502W681K4GV001E
DigiKeys produktnummer
709-SCED502W681K4GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-SCED502W681K4GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-SCED502W681K4GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCED502W681K4GV001E
Beskrivning
CAP CER 680PF 250VAC X7R 2211
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 2211 (metrisk 5728)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SCED502W681K4GV001E Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5728)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,225" x B 0,110" (5,72 x 2,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,115" (2,92mm)