EMDK501W153M1GF001E
DigiKeys produktnummer
709-EMDK501W153M1GF001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-EMDK501W153M1GF001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-EMDK501W153M1GF001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMDK501W153M1GF001E
Beskrivning
CAP PASSTHRU 0.015UF 500V 1410
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.015 µF Genomföringskondensator 500V 1410 (metrisk 3524)
EDA-/CAD-modeller
EMDK501W153M1GF001E Modeller
Kategori
Spänning - märkt
500V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1410 (metrisk 3524)
Storlek/dimension
L 0,140" x B 0,098" (3,56 x 2,49mm)
Kapacitans
0.015 µF
Höjd (max)
0,070" (1,78mm)
Tolerans
±20%