EMDF501W103M1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-EMDF501W103M1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-EMDF501W103M1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-EMDF501W103M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMDF501W103M1GV001E
Beskrivning
CAP PASSTHRU 10000PF 500V 1210
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF Genomföringskondensator 500V 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
EMDF501W103M1GV001E Modeller
Kategori
Spänning - märkt
500V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,098" (3,18 x 2,49mm)
Kapacitans
10000 pF
Höjd (max)
0,070" (1,78mm)
Tolerans
±20%