EMDD101W473M1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-EMDD101W473M1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-EMDD101W473M1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-EMDD101W473M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMDD101W473M1GV001E
Beskrivning
CAP PASSTHRU 0.047UF 100V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.047 µF Genomföringskondensator 100V 1206 (metrisk 3216), 3 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EMDD101W473M1GV001E Modeller
Kategori
Spänning - märkt
100V
Tillverkare
Johanson Dielectrics Inc.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Temperaturkoefficient
X7R
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216), 3 PC-öron
Typ
Pass Through
Storlek/dimension
L 0,124" x B 0,063" (3,15 x 1,60mm)
Kapacitans
0.047 µF
Höjd (max)
0,050" (1,27mm)
Tolerans
±20%