Q 80,0-JXS10-6-10/10-FU-LF
DigiKeys produktnummer
1908-Q80,0-JXS10-6-10/10-FU-LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
1908-Q80,0-JXS10-6-10/10-FU-LFCT-ND - Remsbit (CT)
1908-Q80,0-JXS10-6-10/10-FU-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q 80,0-JXS10-6-10/10-FU-LF
Beskrivning
CRYSTAL 48MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,2x1)
Frekvens
80 MHz
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,012" (0,30mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
6pF