Q 48,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Jauch Quartz
I lager: 0
Datablad
Similar
Jauch Quartz
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
48 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Q 48,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
DigiKeys produktnummer
Q48,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q 48,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
48 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
9pF