J49SMH-F-G-G-K-25M0
DigiKeys produktnummer
1908-J49SMH-F-G-G-K-25M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
1908-J49SMH-F-G-G-K-25M0CT-ND - Remsbit (CT)
1908-J49SMH-F-G-G-K-25M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J49SMH-F-G-G-K-25M0
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,461" x B 0,189" (11,70 x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm