J49SMH-F-G-G-K-24M0 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Jauch Quartz
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 5 219
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 973
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
J49SMH-F-G-G-K-24M0
DigiKeys produktnummer
1908-J49SMH-F-G-G-K-24M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
1908-J49SMH-F-G-G-K-24M0CT-ND - Remsbit (CT)
1908-J49SMH-F-G-G-K-24M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J49SMH-F-G-G-K-24M0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,461" x B 0,189" (11,70 x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm