J32SMX-K-F-G-I-32M0
DigiKeys produktnummer
1908-J32SMX-K-F-G-I-32M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
1908-J32SMX-K-F-G-I-32M0CT-ND - Remsbit (CT)
1908-J32SMX-K-F-G-I-32M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J32SMX-K-F-G-I-32M0
Beskrivning
CRYSTAL 32,0MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)