ER14505J-T AA
DigiKeys produktnummer
3027-ER14505J-TAA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ER14505J-T AA
Beskrivning
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AA Litiumtionylklorid 3.6 V Ej laddningsbara batterier (primärt)
Storlek/dimension
0,57" diam. x 1,99" H (14,5mm x 50,5mm)
Termineringstyp
Lödflik
Urladdningshastighet
100mA