WP27D-S024VA3-R15000
DigiKeys produktnummer
670-3153-2-ND - Remsa och spole (TR)
670-3153-1-ND - Remsbit (CT)
670-3153-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WP27D-S024VA3-R15000
Beskrivning
24 POS SOCKET, HYBRID WITH POWER
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
JAE Electronics
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
0,7mm
Antal positioner
24
Höjd över kort
0,028" (0,71mm)
Stigning
0,014" (0,35mm)