SM3ZS067U310ABR1200
SM3ZS067U310ABR1200
SM3ZS067U310ABR1200
DigiKeys produktnummer
670-2688-2-ND - Remsa och spole (TR)
670-2688-1-ND - Remsbit (CT)
670-2688-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM3ZS067U310ABR1200
Beskrivning
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
67 positioner Hona Kontakt M.2 (NGFF) MiniCard Guld 0,020" (0,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM3ZS067U310ABR1200 Modeller
Kategori
Utläsning
Dubbelt
Tillverkare
JAE Electronics
Egenskaper
Kortguide
Serie
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Korttyp
M.2 (NGFF) MiniCard
Kontaktytbehandling
Guld
Kön
Hona
Kontaktyta, tjocklek
5,11µtum (0,130µm)
Antal positioner
67
Arbetstemperatur
-40°C-80°C
Korttjocklek
0,031" (0,79mm)
Material - isolering
Termoplast
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Stigning
0,020" (0,50mm)