MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
DigiKeys produktnummer
670-2275-2-ND - Remsa och spole (TR)
670-2275-1-ND - Remsbit (CT)
670-2275-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM60-52B1-E1-R650
Beskrivning
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
52 positioner Hona Kontakt PCI Express Mini Card Guld 0,031" (0,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM60-52B1-E1-R650 Modeller
Kategori
Utläsning
Dubbelt
Tillverkare
JAE Electronics
Egenskaper
Kortguide
Serie
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Korttyp
PCI Express Mini Card
Kontaktytbehandling
Guld
Kön
Hona
Kontaktyta, tjocklek
3,94µin (1,00µm)
Antal positioner
52
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Korttjocklek
0,039" (1,00mm)
Material - isolering
Termoplast
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Stigning
0,031" (0,80mm)