Bilden för IL-WX-20SB-VF-A1-B-E1000E är inte tillgänglig
IL-WX-20SB-VF-A1-B-E1000E
DigiKeys produktnummer
IL-WX-20SB-VF-A1-B-E1000E-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IL-WX-20SB-VF-A1-B-E1000E
Beskrivning
CONN RCPT 20POS 0.031 GOLD SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner Uttag Kontakt 0,031" (0,80mm) Ytmontering Guld
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Isolering, färg
Svart
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Isoleringshöjd
0,128" (3,25mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Delad
Sammankopplade stackhöjder
4,5mm
Stil
Kort till kort
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
0,5A
Antal inlästa positioner
Alla
Tillämpningar
General Purpose
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyfenylensulfid (PPS) (glasfylld)
Antal rader
2
Kontaktform
Kvadrat
Radmellanrum - hopkoppling
0,059" (1,50mm)