DX07S024JJ7R1200
DigiKeys produktnummer
670-3118-2-ND - Remsa och spole (TR)
670-3118-1-ND - Remsbit (CT)
670-3118-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DX07S024JJ7R1200
Beskrivning
USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DX07S024JJ7R1200 Modeller
Kategori
Egenskaper
Kortlås
Tillverkare
JAE Electronics
Arbetstemperatur
-30°C-80°C
Serie
Antal portar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Strömklassning (Ampere)
0,25A, 1,25A
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - märkt
20V