50.029M32PA10
50.029M32PA10
50.029M32PA10
DigiKeys produktnummer
2291-50.029M32PA10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
50.029M32PA10
Beskrivning
PERFECT CABLE GLAND M 32X1,5 - P
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelförskruvning Polyamid (PA6), nylon 6 M32x1,5 Grå
Kategori
Kabeldiameter utsida (max)
0,984" (25,00mm)
Tillverkare
Jacob GmbH
Gängstorlek
M32x1,5
Serie
Trådlängd
0,394" (10,00mm)
Förpackning
Påse
Material
Polyamid (PA6), nylon 6
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grå
Typ
Kabelförskruvning
Ingångsskydd
IP68 - dammtät, vattentät
Kabeldiameter utsida (min)
0,709" (18,01mm)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C