Bilden för ACS3-T1-080-2WH-076A-2C1 är inte tillgänglig
ACS3-T1-080-2WH-076A-2C1
DigiKeys produktnummer
1003-ACS3-T1-080-2WH-076A-2C1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACS3-T1-080-2WH-076A-2C1
Beskrivning
CORD 6 AWG J1772 TO CBL 25' BLK
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25,00' (7,62m) Strömsladd White J1772 (vinklad) till Kabel
Kategori
Antal ledare
3 ström, 2 signal
Tillverkare
ITT Cannon, LLC
Skärmning
Oskärmad
Serie
Längd
25,00' (7,62m)
Förpackning
Bulk
Färg
White
Artikelstatus
Aktiv
Spänningsvärde
240V
Stil
Hankontakt till ledningar
Strömklassning (Ampere)
80A
1:a kontaktdonet
J1772 (vinklad)
Arbetstemperatur
-30°C-50°C