IMSA-13103S-16Y501 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 0
Datablad
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
IMSA-13103S-16Y501
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13103S-16Y501-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13103S-16Y501
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillv.
Kontaktterminering
Crimp
Serie
Fästtyp
Låsramp
Förpackning
Tråg
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Hållare
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,079" (2,00mm)