IMSA-13103B-20Y900
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13103B-20Y900TR-ND - Remsa och spole (TR)
2248-IMSA-13103B-20Y900CT-ND - Remsbit (CT)
2248-IMSA-13103B-20Y900DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13103B-20Y900
Beskrivning
HEADER SMT RA 20POS KEY-A
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 20 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Fästtyp
Hasphållare
Tillv.
Isoleringshöjd
0,256" (6,50mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyfenylensulfid (PPS)
Antal positioner
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal rader
1
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Svart
Stil
Strömklassning (Ampere)
3A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
50VAC