IMSA-13065S-2-40Y502 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 218
Datablad
40 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
IMSA-13065S-2-40Y502
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13065S-2-40Y502-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13065S-2-40Y502
Beskrivning
CONN RCPT HSG 40POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Tråg
Fästtyp
Låsramp
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Hållare
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)