IMSA-13065B-2-32Y902
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13065B-2-32Y902TR-ND - Remsa och spole (TR)
2248-IMSA-13065B-2-32Y902CT-ND - Remsbit (CT)
2248-IMSA-13065B-2-32Y902DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13065B-2-32Y902
Beskrivning
HEADER SMT RA 32POS KEY-C
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 32 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Låsramp
Serie
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)