IMSA-13065B-2-32Y901 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IMSA-13065B-2-32Y901 |
Beskrivning | HEADER SMT RA 32POS KEY-B |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 32 positioner 0,079" (2,00mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Terminering Lödmetall |
Tillv. | Fästtyp Låsramp |
Serie | Isoleringshöjd 0,366" (9,30mm) |