IMSA-13065B-2-28Y902
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13065B-2-28Y902TR-ND - Remsa och spole (TR)
2248-IMSA-13065B-2-28Y902CT-ND - Remsbit (CT)
2248-IMSA-13065B-2-28Y902DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13065B-2-28Y902
Beskrivning
HEADER SMT RA 28POS KEY-C
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 28 positioner 0,079" (2,00mm)
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Låsramp
Serie
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)