IMSA-11501S-32B-GFN1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IMSA-11501S-32B-GFN1 |
Beskrivning | CONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32 positioner FFC, FPC kontakter Kontakter, undre 0,020" (0,50mm) Ytmontering, högervinklad |
Datablad | Datablad |
Kategori | Höjd över kort 0,134" (3,40mm) |
Tillverkare IRISO USA Inc. | Kabeländtyp Slitsad |
Serie | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Höljesmaterial Vätskekristallpolymer (LCP) |
Typ böjlig flat, flat flex FFC, FPC | Egenskaper Mjuklodsretention |
Monteringstyp Ytmontering, högervinklad | Spänningsvärde 50V |
Kontaktdons-/kontakttyp Kontakter, undre | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Antal positioner 32 | Strömklassning (Ampere) 0,5A |
Stigning 0,020" (0,50mm) | Höljesfärg Svart |
Terminering Lödmetall | Basproduktens nummer |
FFC, FCB-tjocklek 0,30mm |