IMSA-11501S-32A-GFN1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 2 500
Datablad
32 positioner FFC, FPC kontakter Kontakter, undre 0,020" (0,50mm) Ytmontering, högervinklad
FFC/FPC Auto Lock
IRISO USA, Inc - Auto I-Lock Connector Robot Manufacturing Concept
IMSA-11501S-32A-GFN1
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-11501S-32A-GFN1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2248-IMSA-11501S-32A-GFN1CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-11501S-32A-GFN1
Beskrivning
CONN FFC BOTTOM 32POS 0.5MM R/A
Detaljerad beskrivning
Kategori
FFC, FCB-tjocklek
0,30mm
Höjd över kort
0,134" (3,40mm)
Spänningsvärde
50V
Antal positioner
32
Stigning
0,020" (0,50mm)
Strömklassning (Ampere)
0,5A