MCM1012B900F06BPDG
DigiKeys produktnummer
3526-MCM1012B900F06BPDG-ND - Remsa och spole (TR)
3526-MCM1012B900F06BPDGCT-ND - Remsbit (CT)
3526-MCM1012B900F06BPDGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCM1012B900F06BPDG
Beskrivning
CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 600mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
Tillverkare
INPAQ Technology Co., Ltd
DC-resistans (DCR) (max)
600mOhm
Serie
Märkspänning - DC
10V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,039" (1,25 x 1,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz