IN-C33BTLG
DigiKeys produktnummer
1830-1166-2-ND - Remsa och spole (TR)
1830-1166-1-ND - Remsbit (CT)
1830-1166-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IN-C33BTLG
Beskrivning
LED IN-C33 GREEN 525NM 3535
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg null Grön 525nm (typ) 1414 (metrisk 3535)
Kategori
Ström - max
700mA
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
100 lm (90 lm-110 lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
60°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1414 (metrisk 3535)
Våglängd
525nm (typ)
Leverantörens enhetsförpackning
3535
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,138" (3,50 x 3,50mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,3V
Höjd - monterad (max)
0,115" (2,93mm)