DES25-32GD82SCAQB
DigiKeys produktnummer
4265-DES25-32GD82SCAQB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DES25-32GD82SCAQB
Beskrivning
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (SLC) 32GB SATA III 2,5" 5V
Kategori
Hastighet - läs
520MB/s
Tillverkare
Innodisk USA Corporation
Hastighet - skriv
340MB/s
Serie
Spänning - källa
5V
Förpackning
Bulk
Typ
SATA III
Artikelstatus
Aktiv
Ström - max
881mA
Minnesstorlek
32GB
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Minnestyp
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Storlek/dimension
99,80mm x 69,80mm x 9,20mm
Formfaktor
2,5"