TLI4971A025T5UE0001XUMA1
DigiKeys produktnummer
448-TLI4971A025T5UE0001XUMA1TR-ND - Remsa och spole (TR)
448-TLI4971A025T5UE0001XUMA1CT-ND - Remsbit (CT)
448-TLI4971A025T5UE0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLI4971A025T5UE0001XUMA1
Beskrivning
CURRENT SEN HE/OL 25A PG-TISON
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 25A 1 kanaler Halleffekt, öppen slinga Enkelriktad 8-PowerTDFN
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TLI4971A025T5UE0001XUMA1 Modeller
Kategori
Linjäritet
±2,25%
Tillv.
Spänning - källa
3,1V-3,5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Svarstid
250ns
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
För mätning
AC/DC
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Sensortyp
Grad
Automotive
Ström - avkänning
Godkännande
AEC-Q100
Antal kanaler
1
Polarisering
Enkelriktad
Utgång
Ratiometrisk, spänning
Monteringstyp
Känslighet
48mV/A