TLE4971A050N5E0001XUMA1
DigiKeys produktnummer
448-TLE4971A050N5E0001XUMA1TR-ND - Remsa och spole (TR)
448-TLE4971A050N5E0001XUMA1CT-ND - Remsbit (CT)
448-TLE4971A050N5E0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLE4971A050N5E0001XUMA1
Beskrivning
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 50A 1 kanaler Strömsensor Dubbelriktad 8-PowerTDFN
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TLE4971A050N5E0001XUMA1 Modeller
Kategori
Känslighet
24mV/A
Tillv.
Frekvens
210kHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Spänning - källa
3,1V-3,5V
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
För mätning
AC/DC
Arbetstemperatur
-40°C-125°C