REFAUDIOGANB750WTOBO1
DigiKeys produktnummer
448-REFAUDIOGANB750WTOBO1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
REFAUDIOGANB750WTOBO1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR IRS20957S
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kategori
Utgångstyp
1 kanal (mono) eller 2 kanaler (stereo)
Tillverkare
Infineon Technologies
Max uteffekt x kanaler @ last
750W x 1 vid 4Ohm; 375W x 2 vid 2Ohm
Serie
Spänning - källa
±36V