ILD4001E6327HTSA1 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Infineon Technologies
I lager: 27 352
Datablad
LED drivkrets IC 1 Utgång DC DC styrenhet Buckomvandlare (step-down) Analog, PWM Dimming SC-74
ILD4001E6327HTSA1
DigiKeys produktnummer
ILD4001E6327HTSA1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILD4001E6327HTSA1
Beskrivning
IC LED DRIVER CTRLR PWM SC74
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - matning (max)
40V
Tillverkare
Infineon Technologies
Frekvens
500kHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Dimning
Analog, PWM
Artikelstatus
Föråldrad
Tillämpningar
Belysning
Typ
DC DC styrenhet
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Topologi
Buckomvandlare (step-down)
Monteringstyp
Ytmontering
Intern(a) brytare
Nej
Inkapsling/låda
SC-74, SOT-457
Antal utgångar
1
Leverantörens enhetsförpackning
SC-74
Spänning - matning (min)
4,5V