25HK-AB-240A125-D56
DigiKeys produktnummer
2882-25HK-AB-240A125-D56-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
25HK-AB-240A125-D56
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 30 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
Ideal Power Ltd.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
86,95%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
72" (1,83m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IE 320-C8, multi-blad (ingår)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 3,90" x B 2,05" x H 1,42" (99,0 x 52,0 x 36,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Godkännande myndighet
CB, CE, cUL, FCC, GS, RCM, TUV, UL
Ström - utgång (max)
1,25A
Standardnummer
Effekt (Watt)
30 W