15DYS818-120150W-1
DigiKeys produktnummer
2882-15DYS818-120150W-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15DYS818-120150W-1
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 18 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
18 W
Tillverkare
Ideal Power Ltd.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-45°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Använd region
Nordamerika
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Form
Väggfäste (klass II)
Storlek/dimension
L 2,66" x B 1,79" x H 1,10" (67,5 x 45,5 x 28,0mm)
Ingångstyp
Fast blad
Godkännande myndighet
cULus
Spänning - ingång
90-264VAC
Standardnummer
Spänning - utspänning
12V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1,5A