15DYS818-050300W-K
DigiKeys produktnummer
2882-15DYS818-050300W-K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15DYS818-050300W-K
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 15 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Multi-Blade (Included) Ingång
Kategori
Polarisering
Positiv mitt
Tillverkare
Ideal Power Ltd.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
81,38%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Multi-Blade (Included)
Ingångsanslutning
Multi-Blade (Included)
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,58" x B 1,71" x H 1,43" (65,5 x 43,5 x 36,2mm)
Spänning - utspänning
5V
Godkännande myndighet
CE, GS, SAA, UL
Ström - utgång (max)
3A
Standardnummer
Effekt (Watt)
15 W
Basproduktens nummer
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)