14GJ15WD-0500100BW-2.1
14GJ15WD-0500100BW-2.1
DigiKeys produktnummer
2882-14GJ15WD-0500100BW-2.1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
14GJ15WD-0500100BW-2.1
Beskrivning
AC-DC POWER SUPPLY 5V 1A 2.1X5.5
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 5 W AC/DC Extern Väggfäste (klass I) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW
Tillverkare
Ideal Power Ltd.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Storbritannien
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 12,0mm
Form
Väggfäste (klass I)
Sladdlängd
78,74" (2,0m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
BS 1363
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,30" x B 1,92" x H 1,32" (58,4 x 48,8 x 33,6mm)
Spänning - utspänning
5V
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Ström - utgång (max)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
5 W