SPJ/SM222L/PCC/PCC/00500
DigiKeys produktnummer
3628-SPJ/SM222L/PCC/PCC/00500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SPJ/SM222L/PCC/PCC/00500
Beskrivning
SPJ, 6.2 MM, 6 GHZ, PCC ENTRY, 5
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial PCC till PCC
Kategori
Kabeltyp
6.20mm OD Coaxial Cable
Tillverkare
Huber+Suhner, Inc.
Kabelimpedans
50 Ohms
Serie
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
Förpackning
Påse
Total impedans
50 Ohms
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - max
6 GHz
Stil
PCC till PCC
Färg
White
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C