SF550S/11SK/11SK/36IN
DigiKeys produktnummer
3628-SF550S/11SK/11SK/36IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF550S/11SK/11SK/36IN
Beskrivning
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 36"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 2,92mm till 2,92mm Koaxialkabel YD 3,70mm 36,00" (914,40mm)
Längd
36,00" (914,40mm)
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 3,70mm
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
2,92mm till 2,92mm
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
2,92mm plugg
Frekvens - max
40 GHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
2:a kontaktdonet
2,92mm plugg